Aktuálne počasie: Hotel Bukovansky mlyn ubytovanie Bukovany Aktuálne počasie: hmla
Denná tepl.: 5 °C
Nočná tepl.: -4 °C
Vietor: 6 m/s
Odporúčajte tyto stránky:

Hotel Bukovansky mlyn / ubytovanie Bukovany

Hotel Bukovany Bukovansky mlyn
 
Hotel Bukovanský mlýn z kategórie *** sa nachádza na vrchole kopca medzi obcami Bukovany a Ostrovánky u Kyjova. Veterný mlyn postavený v r. 2004 bol v r. 2007 doplnený o štýlový hotelový areál s atraktívnou ponukou ubytovania. Celý areál je postavený v tradičnom štýle moravského Slovácka so štýlovými rustikálnymi interiéry navozujúcimi neopakovateľnú atmosféru.

Bukovany Hotel Bukovanský mlýn ubytovanie :
Moderný hotel ponúka ubytovanie v novo zariadených izbách rustikálneho štýlu a k dispozícii sú dvojlôžkové a trojlôžkové izby, súčasťou ktorých je vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom a umývadlom, televízor, telefón s priamou voľbou a nechýba ani možnosť vysokorýchlostného pripojenia k internetu prostredníctvom signálu Wifi. Príjemnú atmosféru dotvára masívny dubový nábytok a doskové podlahy.

Hotel Bukovanský mlýn Slovácké chalupy :
Súčasťou areálu Bukovanský mlýn sú okrem iného 4 samostatné Slovácké chalupy, ktoré sú rozdelené na dve rovnaké časti sa samostaným vchodom. V každej časti sú dve dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky. Izby sú pre 6 osôb a celková kapacita chalupy je 12 lôžok. Pre handicapovaných hostí je k dispozícii jedna bezbariérová Slovácká chalupa.

Ubytovanie Bukovany hotel Bukovanský mlýn hotelová reštaurácia :
Hotelová reštaurácia s kapacitou 74 miest ponúka najrôznejšie krajové špeciality pripravené podľa tradičných receptúr. Základ gastronomickej ponuky tvorí tradičná slovácká a staročeská kuchyňa, chutné jedlá dopĺňa široká škála kvalitných akostných a prívlastkových moravských vín. Reštaurácia je nefajčiarska. Nielen hotelová reštaurácia, ale aj vínna pivnica s vinotékou Rotunda sú súčasťou moderného hotela Bukovanský mlýn. Vináreň má kapacitu 78 miest a ponúka možnosť tradičného posedenia s atmosférou slováckej pivnice s degustáciou vín, ktorú vykonáva sklepmajster v kroji. Možnosť zaistenia cimbálovej hudby, harmonikára alebo kultúrneho predstavenia.

Bukovanský mlyn hotel Bukovany hotelové služby :
Trojhviezdičkový hotel *** ponúka vhodné priestory na usporiadanie rôznych firemných akcií v štýlovom prostredí so zabezpečením všetkých služieb. K organizovaniu najrôznejších podujatí slúžia priestory reštaurácie, vínnej pivnice, salónik Krbovna s kapacitou 20 osôb a samostatné chalúpky. Priestory a nádherné okolie moderného hotela Bukovanský mlýn sú vhodné aj pre organizovanie svadieb. Medzi hotelové služby patrí aj požičovňa bicyklov, zabezpečenie kompletnej organizácie doplnkových programov (doprava autobusy a mikrobusy, návštevy pamiatok, outdoor programy, cyklovýlety). V letných mesiacoch sa ponúka posedenie na letnej terase súčasťou ktorej je aj pódium a tanečný parket. Pre najmenších návštevníkov je k dispozícii detské ihrisko, nechýba ani viacúčelové ihrisko a samozrejmosťou je otvorené ohnisko.

Hotel ubytovanie Bukovanský mlyn Bukovany okolie, voľný čas :
Prekrásna príroda a okolie komfortného hotela Bukovanský mlýn, poskytuje mnoho možností ako tráviť voľný čas. V okolí sa nachádzajú cyklotrasy aj turistické chodníky. Kúpalisko s 2 bazény, súčasťou ktorých je aj beachvolejbal, stolný tenis, pre deti pieskovisko, bazénik a hojdačky sú vzdialené necelých 5 km, rovnako vzdialené sú tenisové kurty a bowling. Pre milovníkov zimných mesiacov je k dispozícii 22km vzdialený Ski areál Osvetimany a 32km vzdialený areál Stupava.
 
Hotel Bukovany Bukovansky mlyn - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Bukovany Bukovansky mlyn - hotel má reštauráciuHotel Bukovany Bukovansky mlyn - hotel má vináreňHotel Bukovany Bukovansky mlyn - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Bukovany Bukovansky mlyn - možnosť pripojenia na internetHotel Bukovany Bukovansky mlyn - k dispozícii letná terasaHotel Bukovany Bukovansky mlyn - Iybz sú vybavené televízoromHotel Bukovany Bukovansky mlyn - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Bukovany Bukovansky mlyn - Izby s vlastnou toaletouHotel Bukovany Bukovansky mlyn - v izbach je telefon